ProfiPodklady.sk - spracovanie odborných študijných textov
Máte otázku? Volajte non-stop
Prihlásenie


Vedecká terminológia

Vedúci práce veľmi pozitívne vždy ocení, keď použijete niektorý z termínov, ktorý on sám používa..., ale nikomu o tom nehovorte... :)

V prípade vedeckej práce je nutné používanie vedeckej terminológie. Pre vedecké štýly sú vymedzené štylistické postupy a jazykové prostriedky. Často sa vo vedeckých prácach objavujú odborné a cudzie slová.

 

Využívajú sa odborné termíny a obraty. Je veľmi dôležité tieto termíny používať správne z dôvodu ich normalizácie. Na odbornej úrovni sa posudzuje pisateľovo osvojenie si odbornej terminológie.

 

Ako zdroje sa odporúča používať priamo odporúčanú literatúru od vedúceho práce, či oponenta.

Pozn.: Vedúci práce veľmi pozitívne vždy ocení, keď použijete niektorý z termínov, ktorý on sám používa..., ale nikomu o tom nehovorte... :)

Spokojní klienti
Veľmi pekne ďakujem tímu ľudí z PROFIPODKLADY.sk Ešte som sa nestretla s takou ochotou a ľudskosťou. Naozaj výborný až nadštandardný prístup. Môžem odporúčiť. Aj časovú tieseň zvládli na výbornú. Skvelá spolupráca. Zo srdca dakujem. Spokojný klient
Klient
Dakujem timu ludi z profipodklady.sk za spolupracu. Vyzdvihol by som promptnost s akou vzdy reagovali a kvalitu spracovania. Mna osobne ich sluzby prijemne prekvapili.
Juraj

Možnosti platby Možnosti platby Možnosti platby Možnosti platby Možnosti platby