ProfiPodklady.sk - spracovanie odborných študijných textov
Máte otázku? Volajte non-stop
Prihlásenie


Syntéza, vlastné návrhy riešenia

Záverečná fáza väčšiny odborných prác obsahuje zhrnutie a zhodnotenie dosiahnutých výsledkov, ktoré boli dosiahnuté na základe výskumov. Je nutné, aby boli zmienené poznatky z teoretickej časti a bol vyzdvihnutý najdôležitejší výsledok s návrhom riešenia a ďalším odporúčaním.

 

Táto fáza práce musí vyjadrovať jasné zaujatie stanoviska k danej problematike. Odporúča sa i zmienka autora, v čom ho výsledok obohatil.

 

Pri obhajobe práce sa často stretávate s otázkami oponenta ako: V čom ste sa obohatil? Čo Vám najviac pomohlo k dosiahnutiu záveru? Splnil ste stanovené ciele? Čo navrhujete, aby sa v konkrétnej oblasti zlepšilo?

 

Je nutné, aby bolo zmienené, či boli dosiahnuté nami stanovené ciele, či nie. Pokiaľ sa nedosiahli stanovené ciele, tak uviesť z akého dôvodu.

 

V závere nesmú chýbať ďalšie návrhy riešenia či opatrenia. Je vhodné uviesť ďalšie použitie v praxi a prípadné očakávania do budúcna.

Spokojní klienti
Veľmi pekne ďakujem tímu ľudí z PROFIPODKLADY.sk Ešte som sa nestretla s takou ochotou a ľudskosťou. Naozaj výborný až nadštandardný prístup. Môžem odporúčiť. Aj časovú tieseň zvládli na výbornú. Skvelá spolupráca. Zo srdca dakujem. Spokojný klient
Klient
Dakujem timu ludi z profipodklady.sk za spolupracu. Vyzdvihol by som promptnost s akou vzdy reagovali a kvalitu spracovania. Mna osobne ich sluzby prijemne prekvapili.
Juraj

Možnosti platby Možnosti platby Možnosti platby Možnosti platby Možnosti platby