ProfiPodklady.sk - spracovanie odborných študijných textov
Máte otázku? Volajte non-stop
Prihlásenie


Štylistika vo vedeckých prácach

Ako je tomu u väčšiny vedeckých prác, každá obsahuje množstvo grafov, obrázkov, tabuliek a iných technických pomôcok. Z tohto dôvodu nie je vhodné grafy atď. vkladať do textovej časti. Je omnoho efektívnejšie a prehľadnejšie ich umiestniť do príloh práce. Do hlavného textu vkladajte len najdôležitejšie pomôcky, grafy atď.

 

V prípade, že akékoľvek grafy a ostatné technické pomôcky vložíte do príloh, je nutné sa v hlavnom texte na danú prílohu odvolať.

Medzi prílohy sa môžu zaradiť všetky mapy, grafy, charakteristiky strojov, výklady technik atď.

 

I v oddiele príloh je nutné dodržiavať pravidlá pre citácie. Väčšinou ide o normu ISO 690-ale každá inštitúcia môže vyžadovať konkrétnu formu citácie. Pokiaľ sa jedná o vlastné materiály, je dobré zmieniť auto citáciu i vo vlastnej práci (zdroj: vlastné spracovanie).

Spokojní klienti
Veľmi pekne ďakujem tímu ľudí z PROFIPODKLADY.sk Ešte som sa nestretla s takou ochotou a ľudskosťou. Naozaj výborný až nadštandardný prístup. Môžem odporúčiť. Aj časovú tieseň zvládli na výbornú. Skvelá spolupráca. Zo srdca dakujem. Spokojný klient
Klient
Dakujem timu ludi z profipodklady.sk za spolupracu. Vyzdvihol by som promptnost s akou vzdy reagovali a kvalitu spracovania. Mna osobne ich sluzby prijemne prekvapili.
Juraj

Možnosti platby Možnosti platby Možnosti platby Možnosti platby Možnosti platby