ProfiPodklady.sk - spracovanie odborných študijných textov
Máte otázku? Volajte non-stop
Prihlásenie


Slohová práca

Čo je to slohová práce a aké sú nároky na jej spracovanie?

Slohové práce píšu žiaci základných a študenti stredných škôl. Pre tých druhých je slohová práca tiež súčasťou maturitnej skúšky.

 

Zmyslom slohovej práce je naučiť sa písať súvislé, štruktúrované texty tak, aby zodpovedali daným funkčným štýlom, slohovým postupom, útvarom a žánrom. Oceňuje sa originalita a nápaditosť, ktorou autor zadanú tému uchopí, a naopak, „trestajú“ sa nerešpektovanie požiadaviek slohového útvaru (rozprávanie, reportáž, umelecký opis, úvaha atď.), nedodržanie stanoveného rozsahu, roztrúsená štruktúra a ďalšie formálne a obsahové prehrešky.

Pomôžeme Vám so spracovaním slohovej práce

Nesadlo Vám zadanie slohovej práce alebo jednoducho nemáte čas? Stačí nám poslať tému, rozsah a ďalšie informácie a my si už so spracovaním Vašej slohovej práce určite poradíme. Na požiadanie vypracujeme aj osnovu a kompletné podklady, ktoré Vám pomôžu pri písaní maturitných slohových prác.

Spokojní klienti
Veľmi pekne ďakujem tímu ľudí z PROFIPODKLADY.sk Ešte som sa nestretla s takou ochotou a ľudskosťou. Naozaj výborný až nadštandardný prístup. Môžem odporúčiť. Aj časovú tieseň zvládli na výbornú. Skvelá spolupráca. Zo srdca dakujem. Spokojný klient
Klient
Dakujem timu ludi z profipodklady.sk za spolupracu. Vyzdvihol by som promptnost s akou vzdy reagovali a kvalitu spracovania. Mna osobne ich sluzby prijemne prekvapili.
Juraj

Možnosti platby Možnosti platby Možnosti platby Možnosti platby Možnosti platby