ProfiPodklady.sk - spracovanie odborných študijných textov

Prihlásenie

Vysokoškolské práce na mieru. Máte otázku? Volajte non-stop: +421 918 607 795 alebo napíšte email: info@profipodklady.sk.


Pokiaľ ste s našou prácou spokojní, podeľte sa o to s ostatnými uživateľmi.

Meno:


E-mail:

Text názoru:


Veľmi pekne ďakujem tímu ľudí z PROFIPODKLADY.sk
Ešte som sa nestretla s takou ochotou a ľudskosťou. Naozaj výborný až nadštandardný prístup.
Môžem odporúčiť. Aj časovú tieseň zvládli na výbornú. Skvelá spolupráca.
Zo srdca dakujem.
Spokojný klient
Klient, 09.05.2017
Ďakujeme a tešíme sa parádnej recenzii.
administrátor - Zuzana Riečanová
Dakujem timu ludi z profipodklady.sk za spolupracu. Vyzdvihol by som promptnost s akou vzdy reagovali a kvalitu spracovania. Mna osobne ich sluzby prijemne prekvapili.
Juraj, 27.04.2017
Veru, nemal som veľmi dôveru na začiatku..., ale podľa častí práce, ku ktorým som sa mohol priebežne vyjadriť a odoslať pripomienky, prebehlo všetko hladko. Ide o ľudí, ktorí svojej práci rozumejú, kto nestíha, tak doporučujem sa na nich obrátiť.
Spokojný klient, 04.11.2016
Ďakujeme, veľmi radi sme Vám pomohli. Ponúkame aj odmeny za doporučenie, kľudne nás informujte, odmena je až 30 €. Krásny deň. Admin.
Admin.
S portálom bola spolupráca výborná, môžem len doporučiť!! Oproti konkurencii som dostala cenu o 30 - 40 % lacnejšiu, rýchlosť vypracovania bola na moje prianie o 14 dní skôr ako bol dohodnutý termín. Kvalita spracovania a odbornosť textu ma milo prekvapila. Komunikácia so spracovateľom bola na výbornej úrovni. Komunikácia s firmou aj vo večerných hodinách. Aj cez sviatok sa mi venovali... Fakt po všetkých stránkach super... Anna
Anna, 05.10.2016
Moc krát Vám ďakujeme za doporučenie, ak budete mať záujem, radi Vám zašleme kód pre uplatnenie zľavy ako poďakovanie, možno ho darovať až 5-tim kamarátom. Admin.
Admin.
Chcel by som veľmi poďakovať portálu PROFIPODKLADY.SK za skvelú spoluprácu. S cenou som bol spokojný, dokonca môžem povedať, že bola najlepšia v zrovnaní s konkurenciou. Mal som veľmi náročné zadanie, s ktorým ma inde odmietli, ale tu tento problém nenastal.... Všetko bolo hotové v termíne, dokonca na moje prianie prebehli po dohode so spracovateľkou rôzne zmeny a úpravy bez navýšenia ceny. Musím uznať, že to boli po prvotných obavách veľmi dobre investované peniaze. Fakt službu všetkým veľmi doporučujem.
Klient, 20.09.2016

V poriadku

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať, chrániť a zlepšovať naše služby. V prípade ďalšieho využívania webu vyjadrite súhlas s pravidlami a zásadami používania cookiec.